Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu
+420 607 114 330
+420 607 114 330

Platba a doprava

Způsoby a ceny dopravy zboží
 Ceny poštovného na adresu v České republice -

PŘI OBJEDNÁVCE:
- nad 2.000 KČ bankovním převodem dopravné ZDARMA
- nad 2.000 Kč a platbě dobírkou je účtováno 45 Kč u způsobu dopravy PPL a ČP 
- nad 1.000 Kč a platbě dobírkou je účtováno 45 Kč u způsobu dopravy Zásilkovna.CZ 

Při hodnotě objednávky do 2.000 Kč platí níže uvedené ceny dopravného a doběrečného.
Balík do ruky České pošty  150 Kč (+ 45 Kč dobírka)
Balík na poštu České pošty  150 Kč (+ 45 Kč dobírka)
Balík kurýrní služby PPL 150 Kč (+ 45 Kč dobírka)
Osobní odběr v e-shopu Nezlobaspi.CZ, v Dobré u Frýdku-Místku, je ZDARMA.

                                                                              Ceny poštovného na adresu ve Slovenské republice

Při hodnotě objednávky do 5.999 Kč platí níže uvedené ceny dopravného a platba je možná pouze na převod na účet.
Balík kurýrní služby PPL 400 Kč 
                                                                   
                           

Česká pošta - balík do ruky 

Můžete upravit čas nebo způsob doručení. Budete informováni odoručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si může adresát v den podání jednorázově změnit dispozice nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.

Česká pošta - balík na poštu

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě - balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se Vám to hodí. Budete informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si může adresát v den podání po obdržení elektronického avíza změnit poštu, kde si chce balík vyzvednout.

Osobní odběr v NEZLOBASPI.CZ v Dobré u Frýdku-Místku
Osobní odběr není zpoplatněn. Je však možný pouze po předchozím telefonické nebo e-mailové dohodě v předem určený čas. Při tvorbě objednávky je nutno vyplnit telefonické spojení na osobu, která bude zboží vyzvedávat. Pokud byla platba za zboží provedena bezhotovostním převodem před předáním zboží, může být při předávání vyžadováno prokázání totožnosti přebírající osoby. Pro převzetí zboží je nutno mít připravenu hotovost ve výši přiměřené k hodnotě objednávky. Na místě nepřijímáme platební karty. Adresa pro osobní odběr je Dobrá 497, 739 51 Dobrá, okr. Frýdek-Místek.

Platba při převzetí zboží

Platbu za zboží můžete uskutečnit následovně:

Bankovním převodem - pro platby v ČR - platba bankovním převodem na účet prodávajícího č. 4022874399/0800,  vedený u Česká Spořitelna a.s., před dodáním zboží kupujícímu. Jako variabilní symbol platby se vždy uvádí číslo objednávky. Platba za zboží musí být připsána na účet prodávajícího nejpozději 10 kalendářních dní ode dne učinění objednávky, jinak bude stornována. Zboží odesíláme až po jeho plné úhradě.

Bankovním převodem - pro platby ze Slovenska - platba bankovním převodem na účet prodávajícího č. 2400371010/8330, vedený u Fio banka a.s., IBAN: CZ8120100000002400371010, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX (pro platby  v EUR včetně SR a v jiných měnách), před dodáním zboží kupujícímu. Jako variabilní symbol platby se vždy uvádí číslo objednávky. Platba za zboží musí být připsána na účet prodávajícího nejpozději 10 kalendářních dní ode dne učinění objednávky, jinak bude stornována. Zboží odesíláme aý po jeho plné úhradě.

Dobírkou - při přebírání zboží od doručovatele - zboží hradíte v hotovosti poštovnímu doručovateli.

Hotovost - při osobním předání.

Dopravu na místo dodání zboží zajišťuje prodávající zpravidla s využitím specializovaných služeb třetí osoby, vždy však za podmínek, které jsou součástí objednávky.

Pokud v okamžiku převzetí zboží zjistíte mechanické poškození obalu zásilky, zkontrolujte, prosím, stav zboží. V případě jeho poškození trvejte na vyhotovení „záznamu o poškození zásilky“ za přítomnosti dopravce. V žádném případě nepodepisujte předávací protokol, aniž byste překontroloval(a), zda nebyl obal v průběhu přepravy poškozen či narušen. Máte právo nepřevzít zásilku, která nese znaky poškození či narušení obalu. Pokud je zboží poškozeno, i přestože je obal neporušený, informujte o této skutečnosti informovat přepravce nebo prodejce. 
Pokud je zboží doručováno Českou poštou s.p., poškození zboží oznamte osobně v den doručení na jakékoliv pobočce pošty. Pokud dodané zboží neodpovídá specifikaci v objednávce, napište nám na e-ail info@nezlobaspi.cz.